Mūsų teikiamos paslaugos

Verslo valdymo sistemos

Rinkoje yra nemažai jau sukurtų verslo valdymo sistemų, kurios bando padengti daug skirtingų klientų atvejų, bet tuo pačiu - praleisdamos būtent Jums reikalingus atvejus. Mūsų kuriamos verslo valdymo sistemos - yra kuriamos konkrečiai Jūsų verslui. Išanalizuojame Jūsų verslo procesus, siūlome geriausius sprendimus pritaikytus konkrečiai Jūsų verslui!

Klientų savitarnos sistemos

Teikiate paslaugas ir klientams sąskaitas pateikiate elektroniniu paštu ar net popieriumi? Jums reikia klientų savitarnos sistemos! Kuriame įvairaus sudėtingumo klientų savitarnos sistemas, kurios leidžia klientams pasiekti reikalingą informaciją - skaitmenizuotai ir moderniai. Turite darbuotojų, kurie dirba ne ofise? Tuomet savitarnos sistema - gali būtų skirta ir Jūsų darbuotojams pvz. matyti jiems priskirtus darbus. Galimybės šioje srityje - beribės!

Produktų valdymo sistemos (PIM'ai)

Turite daug skirtingų prekių tiekėjų? Sujunkite juos į vieną vietą ir greitai ir efektyviai valdykite jų tiekiamus produktus. Kuriame prekių valdymo sistemas, kurių pagalba galite valdyti kainodaras, matyti likučius, eksportuoti jas į savo elektroninę parduotuvę ir atlikti daugybę kitų užduočių!

Integracijos

Integracijos tarp sistemų - palengvina įmonių kasdienybę ir stipriai sumažina rankinį darbą. Kuriame integracijas su daugeliu buhalterinių, logistikos ir kitų sistemų.

Laravel ir PrestaShop projektų priežiūra ir kūrimas

Mūsų pagrindinis įrankis - Laravel karkasas (angl. framework). Tai populiariausias pasaulyje WEB karkasas skirtas unikalaus funkcionalumo interneto svetainių ar web aplikacijų kūrimui. Turite projektą, kuris yra sukurtas su Laravel ar planuojate kurti specifinį WEB projektą, kuriam reikia didelės spartos ir lankstumo? Laravel skirtas būtent tam.
Prižiūrime su Laravel sukurtus projektus, bei kuriame naujus WEB projektus būtent su juo. Nuo logistikos iki lizingo sistemų. Galimybės beribės!
PrestaShop projektų priežiūra ir plėtra. Mūsų dedikuotas prekinis ženklas PrestaPRO dirba su turinio valdymo sistema PrestaShop ir kuria, bei prižiūri sprendimus šiai turinio valdymo sistemai.